Gimiau Lietuvoje, Kauno pakraštyje, šalia Nemuno ir jo pakrantėje prisišliejusio miško. Nuo vaikystės būtent gamta tapo mano tapatybės dalimi, mano įkvėpimo šaltiniu, mano mūza.

Nemuno pakrantėje atrastas molis jau vaikystėje tapo pačiu mieliausiu užsiėmimu – ko tik iš jo nelipdžiau – vazelę po vazelės, įvairiausių formų dubenėlius, keistas figurėles. Matyt šis mano pomėgis tikrai subrendo, meilė moliui niekur nedingo, nes Dailės akademijoje baigiau keramikos specialybės bakalauro, o tuomet ir magistro studijas. Motyvaciją tobulėti ir pasitikėjimą pasirinkta profesija tik dar labiau sustiprino puikus funkcinių baigiamųjų darbų įvertinimas.

Keramikai, kaip ir žmogui, reikalingos visos keturios gamtos stichijos – oras, vanduo, ugnis ir žemė, tačiau būtiniausias elementas – kūrybinė mintis. 

Kurdama keramikos gaminius materializuoju savąją estetikos, stiliaus sampratą, iki smulkmenų apgalvoju kiekvieną detalę, ypatingai tai derindama su funkcionalumu.

Vyno kamštis sukurtas ne tik vyno megėjams, bet ir grožio gurmanams. Tai išskirtiniai rankų darbo fajanco gaminiai dekoruoti glazūromis, tauriaisiais metalais – liustrais ir auksu. Kamščiai naudojami pagal savo funkciją, tačiau ir kaip puošni namų interjero detalė. Čia galite įsigyti ir mano draugo sukurtus medinius stovelius, kad kamštis rastų savo vietą namuose.

 

Obuolio linijų apvalumas, apskritimo – rato įvaizdis, kiekvieno mūsų namuose gali pratęsti prasmingą gyvenimo ,amžinos tekmės, pilnatvės filosofiją.

Kuriant savo keramikos seriją, pakartojant tam tikras daiktų linijos detales vis atsiranda ir kiti įvairios paskirties daiktai, palaipsniui galintys papildyt namų interjerą, išlaikantys jo stilistikos vientisumą.